5 Mart 2021

TEKNOFEST 2021 YARIŞMALARINA BAŞVURULAR BAŞLADI

2018’den bu yana her sene düzenlenen TEKNOFEST (Havacılık ,Uzay ve Teknoloji Festivali) yarışmalarının bu seneki başvuru tarihleri açıklandı. İstanbul’da gerçekleştirilecek olan bu seneki TEKNOFEST yarışmalarına katılabilmek için son başvuru tarihi 28 Şubat 2021.

İlkokul seviyesinden mezun seviyesine kadar herkesin katılabileceği TEKNOFEST yarışmacıları 34 farklı kategoride yarışabileceklerdir. 2020 yarışmalarından farklı olarak 2021 TEKNOFEST yarışmalarında Karma Sürü Simülasyon, İletişim Teknolijeleri, Savaşan İHA, Yapay Zeka, Kültür ve Turizm Teknolojileri, Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Proeleri, Tarımsal İnsansız Hava Aracı, Sanayide Dijital Teknojiler Yarışmaları da olacaktır.

Eğer havacılık ile ilgileniyorsanız siz de mutlaka size uygun bir kategoriyi TEKNOFEST yarışmasında bulabilirsiniz. Lisans ve lisansüstü seviyeleri için açılan bu kategorilerden bazılarını sizin için aşağıda derledik:

  • Sağlıkta Yapay Zeka Yarışması
  • Hack Istanbul
  • İnsansız Hava Aracı Yarışması
  • Helikopter Tasarım Yarışması

Ve daha birçok kategori için TEKNOFEST sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca unutmayın bu gibi yarışmalarda her türlü destek ve danışmanlık için sizlerin hizmetindeyiz. Sitemizden ve burada yer alan iletişim kanallarından her türlü havacılık bilgisine ulaşabilir, bizlere danışabilirsiniz.

Kayıtlar Başladı - TEKNOFEST
Kayıtlar Başladı – Teknofest

TEKNOFEST 4 Milyon TL’den Fazla Ödül Dağıtıyor

İlk yılında 560 bin, ikinci yılında 1.7 milyon katılım olan yarışmada bu seneki katılımda daha fazla kişi bekleniyor. Bu kapsamda 4 Milyon TL’den fazla ödül dağıtılacağı ve 5 Milyon TL’den fazla malzeme desteği yapılacağı duyuruldu. Bu kapsamda yarışmak isteyen yarışmacılar İHA tasarımı için siteyi inceleyebilirler.

Bu ödüllere ulaşmak ise hiç de zor değil. Düzenli bir çalışma, güzel raporlama aşaması ve ardından gelen güzel ürün size ödülü de beraberinde getirecektir.

İlgi alanınız veya mesleğiniz neyse ona yönelin, güzel ürün çıkarın ve dünyanın bu en büyük havacılık festivalinde siz de ödülünüzü alın.

2021 yılında yarışmanın İstanbul’da yapılacak olması ise bir avantaj olabilir. Zira birçok kişinin bu yarışmaya İstanbul’dan katıldığı aşikar.

Bizim sizlere tavsiyemiz ise bu yarışmalara katılmanız bile bu büyük festivali mutlaka gezip görmeniz yönünde. Çünkü orda birçok dev firma ve ürünleri de bulunuyor. Bunları görmek sizlerin ufkunuzu genişletecektir.

Eğer ilginiz havacılıksa ve TEKNOFEST yarışmalarında ödül kazanmak istiyorsanız bizi takip edin.

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takipte Kal

1,561TakipçilerTakip Et
1,921TakipçilerTakip Et
1,000AboneAbone Ol

En Son Haberler